MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9344192
*
nr 934 4192
Stolar
Ett par, Nyrokoko, betsad björk
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:36:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
1/1 11:16:01
1
100 kr
10/1 22:37:02
2
200 kr
12/1 13:47:49
3
250 kr
12/1 18:29:23
4
Vinnande bud
12/1 18:34:49
4
justering av budtak
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad björk karmstol karmstolar nyrokoko stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:54
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
*
Stolar
Läs mer om e-auktion
nr 934 4192
Stolar
Ett par, Nyrokoko, betsad björk
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
1/1 11:16:01 | 1 | 100 kr |
10/1 22:37:02 | 2 | 200 kr |
12/1 13:47:49 | 3 | 250 kr |
12/1 18:29:23 | 4 | Vinnande bud |
12/1 18:34:49 | 4 | justering av budtak |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: betsad björk karmstol karmstolar nyrokoko stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:54 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06 -
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35